Ден на безопасността на движението по пътищата
На 29 юни отбелязваме “Ден на безопасността на движението по пътищата". По този повод Държавна агенция "Безопасност на движението по пътищата" предоставя възможност за изява на деца от цяла България чрез провеждането на национален конкурс за рисунка на тема "Малки деца с големи послания за безопасност". Конкурсът има за цел чрез средствата на изобразителното изкуство да поощри децата да изразят отношението си към безопасността на движението по пътищата, както и да им даде възможност да отправят своите послания към възрастните и обществото по темата. Нашите деца претвориха в рисунки своите знания и компетентности, получени в детската градина, за безопасно поведение на улицата.
Нека не забравяме – безопасността е отговорност на всеки от нас!



























